Nieuwjaarswens De Gestelse Coalitie

Het is oudejaarsmiddag en met de Top 2000 op de achtergrond denk ik na over de inhoud van dit stuk. Net als de muziek een terugblik geeft in de tijd, een mix is van diverse stromen, diverse herinneringen oproept en gepaard gaat met smaak, is dat ook met politiek. De terugblik is er een van vier jaar politiek voeren in de coalitie en van een roerig laatste jaar. Als Gestelse Coalitie tellen wij onze zegeningen, maar moet je ook kritisch zijn en de conclusie trekken dat dingen niet helemaal goed zijn gegaan. Hier moeten wij lering uit trekken. Aan de andere kant is het vaak, ook in de politiek, een kwestie van smaak en/of politieke stroom. De gemeenteraadsverkiezingen staan voor de deur en de focus van De Gestelse Coalitie ligt dus op vooruitkijken. 2018 is de start van een nieuwe politiek periode waarin wij weer mee willen spelen en invloed willen uitoefenen op het welzijn van onze gemeente en haar inwoners op allerlei gebied. Daar gaan wij de komende tijd alles aan doen binnen onze partij. De kandidatenlijst is nog meer een mix in leeftijd, maatschappelijke betrokkenheid en ambitie en maakt ons meer bestendig voor de komende jaren. Wij hopen daarvoor op steun van u als inwoner te kunnen rekenen. Wij staan open voor uw wensen om onze gemeente nog meer leefbaar te maken. Schroom niet om deze wensen aan ons kenbaar te maken. De Gestelse Coalitie wenst u een gelukkig, voorspoedig en gezond 2018.

Hans Groenendaal
Voorzitter