Naast de reguliere competitie waarin de mannen van Zephyr op een solide tweede plaats zijn geƫindigd en promotie naar de eerste klasse hebben afgedwongen, heeft Zephyr ook met succes gestreden om de Brabantse handbalbeker. Na een aantal weken rust stond afgelopen zondag in Someren de finale tegen eersteklasser VHC op het programma.
De openingsfase begon matig voor Zephyr, VHC vond makkelijk het net en gelukkig kon Zephyr bijblijven. Een van de sterkste punten van het team is dat iedereen kan scoren en daarmee iedereen gevaarlijk is. Na een kleine 10 minuten speeltijd wist Zephyr voor het eerst op voorsprong te komen 5-4. Toch kwam er wat verval in het spel en Zephyr kwam na een kwartier spelen weer achter te staan met 7-6. Door een uitstekende keepende Rob van den Oetelaar en goed samenspel in de aanval wist met name Sjoerd Bouwmans en Dennis van der Eerden het net te vinden. Zo kwam er een voorsprong van 12-9 op het scoreboard. In de laatste minuten van de eerste helft wist Zephyr de voorsprong vast te houden en zo met een 17-14 voorsprong te gaan rusten.
Na rust zag het team van coach Ad Martens de voorsprong in korte tijd teruggebracht tot 17-16. Hierna rechtte Zephyr zich de rug en brak er een sterke fase aan waarin Zephyr door goals van o.a. Anton van de Laar en Sahbi Jemai een voorsprong wist te pakken van 24-16. De verdediging van Zephyr groeide en stond steeds beter op zijn plek. Met nog een paar minuten te spelen was de voorsprong opgelopen naar 29-19 en was de beker binnen handbereik. De van een langslepende blessure herstelde Geert van de Oetelaar wist ook de stand op 30-22 te zetten. Waarmee Zephyr voor het eerst in haar geschiedenis de Brabantse handbal beker heeft gewonnen.

31 mei 2016