Na 15 jaar KNVB Voetbaldagen bij Avanti’31 wordt dit sportevenement sinds vorig jaar in Schijndel voortgezet als de Plus Voetbaldagen. Onlangs beleefden 144 kinderen tussen 8 en 14 jaar weer een heerlijke voetbalweek op het vernieuwde sportpark De Molenheide.
’s Morgens een training en de voorrondes van de penaltybokaal. Verder voetbaltennis en ’s middags diverse competitie-onderdelen zoals 4 tegen 4 met individuele winnaar, combi-competitie en op vrijdag vlak voor de finale van de penaltybokaal het intensieve Goalmasters. Donderdagmiddag werd de samenwerking met Brabant United, de jeugdopleiding van FC Den Bosch, weer in ere hersteld door met twee jeugdteams van Brabant United Twin Games te spelen. De andere groepen hadden een heuse voetbalzeskamp en het nieuwe honkvoetbal.
Ook clubs uit de Jupiler League hielpen mee om er een prachtige voetbalweek van te maken. Dinsdag 30 augustus was Ozzy aanwezig, de mascotte van FC Oss en een dag later waren RKC-spelers Mohamed Mezghrani en Robby Ndefe op sportpark De Molenheide om de winnaars van die dag te feliciteren. Afgelopen vrijdag 9 september was het hoogtepunt met de huldiging van de winnaars van Koning en Koningin Voetbal tijdens de rust van de wedstrijd FC Den Bosch – FC Oss.
Op de slotdag was wethouder Eus Witlox aanwezig om de winnaars van de diverse competities bekend te maken. Sjan van Liempd was ook deze middag aanwezig om te vertellen, wie deze week de Gerard van Liempd Fair Play Cup in ontvangst mochten nemen.
Koning en Koningin Voetbal: Groep 1 en 2: Noah van der Linde; Groep 3 en 4: Bas van Lierop; Groep 5 en 6: Douwe van den Broek; Groep 7 en 8: Tim Kuijs, Meisjes: Lynn van Grinsven
Gerard van Liempd Fair Play Cup: Groep 1 en 2: Jur van Heeswijk; Groep 3 en 4: Sten van Uden; Groep 5 en 6: Lars van Doorn; Groep 7 en 8: Wes Fassbender