Skunk/VCH Schijndel dames 1 liep zaterdag in het Limburgse Horst tegen een flinke nederlaag aan. Tegen VC Meterik/Avoc America dames 1 werd het 4-0.
De eerste set gingen de dames uit Veghel en Schijndel goed van start. Ze konden goed meekomen, maar moesten het de laatste vijf punten toch afleggen tegen VCM. De set ging met 25-21 naar de Limburgse dames.
In de tweede set zakte het spel van Skunk/VCH in en was er geen sprake meer van een flitsende start. Al gauw keken de dames tegen een achterstand aan die uiteindelijk niet meer in te halen was. De set werd met 25-15 verloren.
De derde set werd weer goed opgepakt door Skunk/VCH. Er was weer meer beleving en er werd voor de ballen gegaan. Aanvallend waren de dames een stuk feller, waardoor er veel werd gescoord. Skunk/VCH hield gedurende de hele set VCM goed bij en het bleef spannend. Aan beide kanten werden er foutjes gemaakt, waardoor het telkens weer gelijk werd. Uiteindelijk konden de Limburgse dames de set toch nog naar zich toe trekken met een setstand van 28-26.
Hiermee deelden ze een mentale klap uit aan Skunk/VCH. De insteek was er bij Skunk/VCH om in ieder geval één punt mee naar huis te nemen. De dames gingen opnieuw fel van start. Maar door te veel persoonlijke fouten en gebrek aan communicatie in de verdediging, moesten ze toch opnieuw de set afgeven aan VCM. De dames van Skunk/VCH gingen helaas zonder punten naar huis.
De volgende wedstrijd speelt Skunk/VCH Schijndel op zaterdag 5 november om 16.00 uur thuis in Schijndel tegen Livoc Liessel dames 1.